Poleć...
i zgarnij nawet
400 zł!

Polecaj nam firmy,
a zarobione pieniądze wydaj na...
większe zabawki!

Polecaj nasze oferty dla firm i zacznij zarabiać!

MISJA ZARABIANIE

Co zrobić, żeby zacząć zarabiać? To proste!

Zarejestruj się przy pomocy poniższego formularza, zaakceptuj regulamin Misji Zarabianie oraz wymagane noty prawne i wprowadź dane firmy, której chcesz polecić ofertę PPE Energetyka dla Firm. Resztą zajmiemy się my!

Skontaktujemy się z przedstawicielem poleconej przez Ciebie firmy i zaproponujemy najlepszą ofertę energii elektrycznej dopasowaną specjalnie do jej profilu działalności oraz indywidualnego zużycia.

A ty, za każdą skuteczną rekomendację, otrzymasz na swoje konto przelew w wysokości 100, 200, 300 lub 400 zł - w zależności od wielkości zużycia energii elektrycznej firmy, którą polecisz!

Pamiętaj, produkty dla firm od PPE Energetyka możesz polecać dowolną ilość razy! Bonus zostanie przyznany w ciągu 30 dni od momentu wejścia w życie umowy z Odbiorcą rekomendacji.

Zobacz ile możesz zarobić za skuteczne polecenie!

Energia elektryczna dla piekarni- Pulsar Energia

Niewielka piekarnia

Polecając lokalną piekarnię możesz zarobić 200 zł. Mała piekarnia w taryfie C12a płaci rachunki za prąd ok. 2410 zł miesięcznie. Rocznie zużywa średnio 123 MWh energii elektrycznej.

Firma handlowo-usługowa

Zarobisz 200 zł za polecenie średniej wielkości firmy handlowo-usługowej. Taka firma w taryfie C12a płaci miesięcznie za prąd około 3035 zł. Rocznie zużywa średnio 155 MWh energii elektrycznej.

Myjnia samochodowa

Zyskaj BONUS 200 zł za polecenie myjni samochodowej. W taryfie C12a wysokość rachunków za energię elektryczną wynosi średnio ok. 7060 zł. Rocznie zużywa średnio 360 MWh energii elektrycznej.

Pamiętaj!

W PPE Energetyka nagradzamy aktywnych. Wielkość Twojej premii zależy od liczby firm, którym skutecznie polecisz ofertę. Dodatkowo im większe rachunki za prąd płaci zarekomendowana przez Ciebie firma tym więcej zarobisz!

Polecaj nam klientów biznesowych i już dziś zgarnij ekstra pensję! Zarobione pieniądze przeznacz na rozrywkę, wakacje lub na co tylko chcesz!