Poleć...
i zgarnij nawet
400 zł!

Polecaj nam firmy,
a zarobione pieniądze wydaj na...
większe zabawki!

Polecaj nasze oferty dla firm i zacznij zarabiać!

MISJA ZARABIANIE

Co zrobić, żeby zacząć zarabiać? To proste!

Zarejestruj się przy pomocy poniższego formularza, zaakceptuj regulamin Misji Zarabianie oraz wymagane noty prawne i wprowadź dane firmy, której chcesz polecić ofertę PPE Energetyka dla Firm. Resztą zajmiemy się my!

Skontaktujemy się z przedstawicielem poleconej przez Ciebie firmy i zaproponujemy najlepszą ofertę energii elektrycznej dopasowaną specjalnie do jej profilu działalności oraz indywidualnego zużycia.

A ty, za każdą skuteczną rekomendację, otrzymasz na swoje konto przelew w wysokości 100, 200, 300 lub 400 zł - w zależności od wielkości zużycia energii elektrycznej firmy, którą polecisz!

Pamiętaj, produkty dla firm od PPE Energetyka możesz polecać dowolną ilość razy! Bonus zostanie przyznany w ciągu 30 dni od momentu wejścia w życie umowy z Odbiorcą rekomendacji.

WPROWADŹ SWOJE DANE


WPROWADŹ DANE FIRMY, KTÓRĄ CHCESZ POLECIĆAdministratorem danych osobowych jest Pulsar Energia Sp. z o.o. (adres: ul. Brzeska 2, 03-737 Warszawa). Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższe zgody są dobrowolne, jednak niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.

 • Zaakceptuj wymagane zgody marketingowe
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pulsar Energia Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji programu rekomendacyjnego. *
   Zobowiązuje się do niezwłocznego poinformowania wskazanej przeze mnie Osoby Polecanej, której dane osobowe przekazałem Pulsar Energia w niniejszym formularzu, o nazwie i siedzibie Pulsar (ul. Brzeska 2, 03-737 Warszawa), w celu przekazania danych (kontakt w sprawie oferty energii elektrycznej), zakresie przekazanych danych, prawie dostępu do tych danych, ich poprawiania i możliwości wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania przez Pulsar Energia w wyżej wskazanym celu. *
   Akceptuję Regulamin Programu Rekomendacyjnego Pulsar Energia Misja Zarabianie przez Polecanie *

[recaptcha]


 1. Uczestnik, za każdą Skuteczną Rekomendację, otrzyma Bonus w postaci przelewu na wskazany w Formularzu Rejestracyjnym numer rachunku bankowego, w wysokości podanej poniższej:

  100 zł – Firma, którą poleci Uczestnik zużywa rocznie mniej niż 100 MWh energii elektrycznej

  200 zł – Firma, którą poleci Uczestnik zużywa rocznie pomiędzy 100 MWh a 500 MWh energii elektrycznej

  300 zł – Firma, którą poleci Uczestnik zużywa rocznie pomiędzy 500 MWh a 1000 MWh energii elektrycznej

  400 zł – Firma, którą poleci Uczestnik zużywa rocznie powyżej 1000 MWh energii elektrycznej


 2. Bonus zostanie przyznany Uczestnikowi, który zgłosił Odbiorcę Rekomendacji jako pierwszy. O kolejności zgłoszeń decyduje data i godzina zarejestrowania nowego Odbiorcy Rekomendacji przez Organizatora.
 3. Bonus zostanie przyznany w ciągu 30 dni od wejścia w życie postanowień umowy sprzedaży energii elektrycznej dla firm podpisanej przez Odbiorcę Rekomendacji na podstawie rekomendacji Uczestnika.
 1. Kto może wziąć udział w Misji Zarabianie przez Polecanie?
  W Misji Zarabianie może uczestniczyć każda pełnoletnia osoba fizyczna. Wystarczy zarejestrować się w programie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Programu i przekazać nam dane firmy zainteresowanej zmianą sprzedawcy energii elektrycznej.
 2. Ile mogę zarobić za skuteczne polecenie?
  Za każdą Skuteczną Rekomendację, otrzymasz BONUS w postaci przelewu na wskazany w formularzu rejestracyjnym numer rachunku bankowego, w wysokości 100, 200, 300 lub 400 zł, w zależności od zużycia energii elektrycznej w firmie, którą polecisz.
 3. Wartość BONUSU zależy od wysokości faktury za energię elektryczną jaką zapłaci polecona przez Ciebie firma.
 4. Kiedy otrzymam BONUS za skuteczną rekomendację?
  BONUS zostanie wypłacony na wskazany przez Ciebie numer konta w ciągu 30 dni od wejścia w życie postanowień umowy sprzedaży energii elektrycznej podpisanej przez Firmę Poleconą na podstawie Twojej rekomendacji.
 5. Czy muszę być Klientem PPE Energetyka?
  Nie, aby polecać usługi w ramach programu rekomendacyjnego Misja Zarabianie nie musisz mieć zawartej umowy z PPE Energetyka, musisz natomiast zarejestrować się w programie za pomocą formularza i przekazać nam wszystkie niezbędne dane, abyśmy mogli bez przeszkód wypłacać na Twoje konto BONUS pieniężny za aktywne polecanie klientów biznesowych w comiesięcznych cyklach.
 6. Jak mogę polecać ofertę BIZNES Pulsar Energia?
  Energię elektryczną od PPE Energetyka możesz polecać za pomocą internetowego formularza wszystkim przedsiębiorcom, którzy wyrazili na to zgodę. Wystarczy podać niezbędne dane kontaktowe oraz zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych oraz zaakceptować Regulamin Programu.
 7. Komu mogę rekomendować ofertę BIZNES PPE Energetyka?
  Wszystkim podmiotom gospodarczym, które korzystają z rozliczenia energii elektrycznej w taryfach C lub B ze zużyciem energii elektrycznej minimum 10 MWh rocznie dla numerów liczników zgłoszonych w umowie sprzedaży, które jednocześnie nie są stroną umowy sprzedaży energii elektrycznej dla firm z PPE Energetyka oraz są uprawnione do zawarcia umowy o rekomendowany produkt.
 8. Czy jest maksymalny limit firm, które mogę polecić?
  Nie. Możesz polecać tyle firm ile zdołasz. W PPE Energetyka nagradzamy aktywnych, łączna suma przyznanego BONUSU zależy od liczby skutecznych rekomendacji, a także wielkości zużycia energii elektrycznej w zarekomendowanej firmie.

Zobacz ile możesz zarobić za skuteczne polecenie!

Energia elektryczna dla piekarni- Pulsar Energia

Niewielka piekarnia

Polecając lokalną piekarnię możesz zarobić 200 zł. Mała piekarnia w taryfie C12a płaci rachunki za prąd ok. 2410 zł miesięcznie. Rocznie zużywa średnio 123 MWh energii elektrycznej.

Firma handlowo-usługowa

Zarobisz 200 zł za polecenie średniej wielkości firmy handlowo-usługowej. Taka firma w taryfie C12a płaci miesięcznie za prąd około 3035 zł. Rocznie zużywa średnio 155 MWh energii elektrycznej.

Myjnia samochodowa

Zyskaj BONUS 200 zł za polecenie myjni samochodowej. W taryfie C12a wysokość rachunków za energię elektryczną wynosi średnio ok. 7060 zł. Rocznie zużywa średnio 360 MWh energii elektrycznej.

Pamiętaj!

W PPE Energetyka nagradzamy aktywnych. Wielkość Twojej premii zależy od liczby firm, którym skutecznie polecisz ofertę. Dodatkowo im większe rachunki za prąd płaci zarekomendowana przez Ciebie firma tym więcej zarobisz!

Polecaj nam klientów biznesowych i już dziś zgarnij ekstra pensję! Zarobione pieniądze przeznacz na rozrywkę, wakacje lub na co tylko chcesz!