Poleć...
i odbierz po 50 zł rabatu dla Ciebie i znajomego

Zaoszczędzone pieniądze
wydaj na rozrywkę, wakacje
lub na co tylko chcesz!

Polecaj tani prąd znajomym i obniżaj swoje rachunki!

MISJA OSZCZĘDZANIE

Co zrobić, żeby otrzymać rabat? To proste!

Zarejestruj się przy pomocy poniższego formularza, zaakceptuj regulamin Misji Oszczędzanie oraz wymagane noty prawne i wprowadź dane osoby, której chcesz polecić ofertę PPE Energetyka. Resztą zajmiemy się my!

Wystarczy, że w danym miesiącu polecisz nam jednego znajomego, który podpisze umowę sprzedaży energii elektrycznej z PPE Energetyka, a my Twój rachunek za prąd obniżymy o 50 zł;

Jeżeli w następnym miesiącu kolejna polecona przez Ciebie osoba podpisze umowę - otrzymasz kolejny rabat w wysokości 50 zł. Liczba osób, które możesz polecić jest nieograniczona - dzięki temu Twoje rachunki możesz stale obniżać nawet do zera!

W ten sposób bez przeszkód będziesz korzystać z prądu w swoim domu całkowicie za darmo – wystarczy kilka kliknięć oraz Twoje zaangażowanie.

WPROWADŹ SWOJE DANE


WPROWADŹ DANE SWOJEGO ZNAJOMEGOAdministratorem danych osobowych jest PPE Energetyka Sp. z o.o. (adres: Business Link, ul. Aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższe zgody są dobrowolne, jednak niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.

 • Zaakceptuj wymagane zgody marketingowe
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPE Energetyka Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji programu rekomendacyjnego. *
   Zobowiązuje się do niezwłocznego poinformowania wskazanej przeze mnie Osoby Polecanej, której dane osobowe przekazałem PPE Energetyka w niniejszym formularzu, o nazwie i siedzibie PPE Energetyka (Business Link, ul. Aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa), w celu przekazania danych (kontakt w sprawie oferty energii elektrycznej), zakresie przekazanych danych, prawie dostępu do tych danych, ich poprawiania i możliwości wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania przez PPE Energetyka w wyżej wskazanym celu. *
   Akceptuję Regulamin Programu Rekomendacyjnego PPE Energetyka Misja Oszczędzanie przez Polecanie *

[recaptcha]


 • Za każde polecenie otrzymasz rabat na pobraną energię elektryczną w wysokości 50 zł.
 • Osoba, która z Twojego polecenia podpisze z nami umowę otrzyma NA START Rabat 50 zł na poczet przyszłej płatności za energię elektryczną.
 1. Kto może wziąć udział w Misji Oszczędzanie przez Polecanie?

  W Misji Oszczędzanie przez Polecanie mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne, które mają zawartą umowę sprzedaży energii elektrycznej z PPE Energetyka Sp. z o.o.

 2. Jak mogę polecać ofertę PPE Energetyka?

  Polecasz ofertę energii elektrycznej swoim znajomym i przyjaciołom za pomocą formularza. Wystarczy podać niezbędne dane kontaktowe oraz zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych oraz zaakceptować Regulamin programu.

 3. Komu mogę rekomendować ofertę PPE Energetyka?

  Wszystkim pełnoletnim osobom, właścicielom punktów poboru energii, którzy udzielili zgody na podanie nam swojego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Zgodnie z Regulaminem zabronione jest wysyłanie rekomendacji do obcych osób, które nie wyraziły zgody na ich otrzymywanie.

 4. Czy jest maksymalny limit osób, które mogę polecić?

  Nie. Możesz polecać tyle osób ile zdołasz. Łączna suma przyznanego rabatu zależy od liczby skutecznych rekomendacji. Przy przeciętnym zużyciu rocznym energii elektrycznej ok 2000 kWh rocznie w Twoim domu i polecaniu jednej osoby co miesiąc możesz obniżyć swoje płatności za prąd nawet do zera.

 5. Kiedy otrzymam rabat za skuteczną rekomendację?

  Uczestnik, za każdą Skuteczną Rekomendację, otrzyma Rabat w postaci nadpłaty na koncie w wysokości 50 zł w ciągu 30 dni od wejścia w życie postanowień umowy sprzedaży energii elektrycznej podpisanej przez Osobę Poleconą na podstawie rekomendacji Uczestnika.

To jeszcze nie wszystko!

Każda polecona przez Ciebie osoba, która podpisze umowę z PPE Energetyka, otrzyma dzięki Tobie:

Dzięki Misji Oszczędzanie zyskujesz potrójnie!

Oszczędzasz na rachunkach za energię
elektryczną w swoim domu

Obniżasz rachunki za prąd
swoim znajomym

Przeznaczasz zaoszczędzone pieniądze
na swoje przyjemności!

Pamiętaj!

Każda podpisana umowa sprzedaży energii elektrycznej z Twojego polecenia to kolejne 50 zł na Twoim koncie oraz 50 zł na start dla osoby poleconej.

Twoje kroki w kierunku oszczędzania:

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej - Pulsar Energia

1. Polecasz ofertę PPE Energetyka znajomemu

2. Przekazujesz nam dane kontaktowe do swojego znajomego

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej - Pulsar Energia

3. Kontaktujemy się z Twoim znajomym przedstawiając ofertę

4. Znajomy podpisuje umowę i oboje zarabiacie na start po 50 zł!

*Reprezentatywny przykład wyliczenia dający możliwość obniżenia rachunków za energię elektryczną do zera, dla gospodarstwa domowego zużywającego rocznie 2000 kWh energii elektrycznej. Wyliczenie nie dotyczy opłat z tytułu świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej.

Pierwszy krok w kierunku oszczędzania już za Tobą!

Jesteś w gronie Klientów PPE Energetyka i oszczędzasz na rachunkach za prąd.

Zrób kolejny krok! Polecaj ofertę PPE Energetyka

Przystąp do Misji "Oszczędzanie przez Polecanie" i obniżaj swoje rachunki za prąd!
Sprawdź ile zyskasz!