Obsługa Klienta – Bliżej Ciebie!

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniach 24.12.2019 r. oraz 31.12.2019 r. Infolinia Biura Obsługi Klienta PPE Energetyka będzie nieczynna. 
Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail: bok@pulsarenergia.pl lub skorzystania z e-BOK.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

Panel sterowania Twoimi oszczędnościami.

Zaloguj się do e-BOK i bądź na bieżąco. Dzięki funkcjonalnemu i wygodnemu systemowi masz ciągły dostęp do swoich rozliczeń, salda, płatności oraz zgłoszeń.

Misja Oszczędzanie przez polecanie!

Za każde skuteczne polecenie znajomego otrzymasz 50 zł RABATU. Osoba polecona, która podpisze z nami umowę również otrzyma dzięki Tobie 50 zł NA START!

Polecenie Zapłaty – wygodny sposób płatności

Zapomnij o comiesięcznych przelewach. Skorzystaj z Polecenia Zapłaty – wygodnej, szybkiej i całkowicie automatycznej formy płatności.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest bezpłatna, prosta i bezpieczna. Nie musisz wymieniać liczników, nie powoduje również przerw w dostawie prądu.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dla Ciebie
w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00

e-mail: bok@pulsarenergia.pl
nr telefonu: + 48 22 2996467

Infolinia Biura Obsługi Klienta jest czynna w godzinach od 10:00 do 15:00.

Prosimy o powoływanie się w korespondencji, bądź podczas rozmowy na Twój Numer Klienta.

Możesz również skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego.

Administratorem danych osobowych jest PPE Energetyka Sp. z o.o. (adres: Business Link, ul. Aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Dane przetwarzane będą wyłącznie w celach marketingowych, wskazanych w treści udzielonych zgód. Poniższa zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta w każdej chwili. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.

  • Zgadzam się na kontakt specjalisty PPE Energetyka (pełna treść zgody)

Napisz do nas i oszczędzaj na energii!


Administratorem danych osobowych jest PPE Energetyka Sp. z o.o. (adres: Business Link, ul. Aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższe zgody są dobrowolne, jednak niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.

  • Zgadzam się na kontakt doradcy PPE Energetyka (pełna treść zgody)