O nas

PPE Energetyka to nowoczesna, niezależna marka na rynku sprzedaży energii elektrycznej. Nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy z dużym doświadczeniem, ludzie kreatywni i pełni pasji. Działamy w sposób odpowiedzialny i uczciwy wobec wszystkich naszych Partnerów. Jako zespół mamy realny wpływ na profil naszej organizacji – jesteśmy jej częścią i wspólnie określamy jej kształt. Dzięki praktyce i wiedzy rozwijamy i wdrażamy pomysły, które przyczyniają się do rozwoju firmy.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do pozytywnych relacji z Klientem. Staramy się być zawsze pomocni, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Kontrahentów, którzy otrzymują od nas zawsze maksymalną ilość rzetelnych informacji.

Nasze usługi świadczymy Klientom na terenie całej Polski. Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszej technologii rynkowej, oferujemy najniższe ceny. Jesteśmy odpowiedzialnym i zaangażowanym partnerem na rynku energii elektrycznej.

Z Pulsar Energia masz pewność, że Twoja taryfa oraz stawka za kWh pobranej energii elektrycznej będzie zawsze dopasowana do Twojego zużycia oraz profilu działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą PPE Energetyka i skorzystania z naszych usług! Prosimy o kontakt w sprawie naszej oferty przez telefon lub formularz kontaktowy.

Dlaczego PPE Energetyka?

Posiadamy koncesję na obrót energią elektryczną, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, ważną do 31.12.2027 roku. Jesteśmy jednym z najprężniej działających niezależnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce.

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy elastyczne produkty i dostarczamy nowoczesne rozwiązania.

 Jesteśmy stabilnym i godnym zaufania sprzedawcą energii elektrycznej, którą dostarczamy naszym Klientom z sektora małych i średnich firm oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

 Nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy z dużym doświadczeniem i znajomością rynku energetycznego, ludzie kreatywni i pełni pasji.

 Sprzedaż realizujemy poprzez własną sieć handlową obejmującą obszar całego kraju, call center, a także sieć sprzedaży partnerskiej.

 Dzięki własnemu działowi trade możemy proponować Dużym Przedsiębiorstwom bardzo korzystną ofertę produktową z gwarancją niskiej ceny w okresie kontraktu.

 Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne i merytoryczne z zakresu optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej dla każdego obiektu.

CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

Zobacz certyfikat potwierdzający rzetelność i terminowość naszej firmy!

Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest PPE Energetyka Sp. z o.o. (adres: Business Link, ul. Aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższe zgody są dobrowolne, jednak niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.

  • Zgadzam się na kontakt doradcy PPE Energetyka (pełna treść zgody)

Wybierz interesującą Cię ofertę