O nas

Pulsar Energia to nowoczesna, niezależna marka na rynku sprzedaży energii elektrycznej. Nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy z dużym doświadczeniem, ludzie kreatywni i pełni pasji. Działamy w sposób odpowiedzialny i uczciwy wobec wszystkich naszych Partnerów. Jako zespół mamy realny wpływ na profil naszej organizacji – jesteśmy jej częścią i wspólnie określamy jej kształt. Dzięki praktyce i wiedzy rozwijamy i wdrażamy pomysły, które przyczyniają się do rozwoju firmy.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do pozytywnych relacji z Klientem. Staramy się być zawsze pomocni, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Kontrahentów, którzy otrzymują od nas zawsze maksymalną ilość rzetelnych informacji.

Nasze usługi świadczymy Klientom na terenie całej Polski. Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszej technologii rynkowej, oferujemy najniższe ceny. Jesteśmy odpowiedzialnym i zaangażowanym partnerem na rynku energii elektrycznej.

Z Pulsar Energia masz pewność, że Twoja taryfa oraz stawka za kWh pobranej energii elektrycznej będzie zawsze dopasowana do Twojego zużycia oraz profilu działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pulsar Energia i skorzystania z naszych usług! Prosimy o kontakt w sprawie naszej oferty przez telefon lub formularz kontaktowy.

Dlaczego Pulsar Energia?

Posiadamy koncesję na obrót energią elektryczną, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, ważną do 31.12.2027 roku. Jesteśmy jednym z najprężniej działających niezależnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce.

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy elastyczne produkty i dostarczamy nowoczesne rozwiązania.

 Jesteśmy stabilnym i godnym zaufania sprzedawcą energii elektrycznej, którą dostarczamy naszym Klientom z sektora małych i średnich firm oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

 Nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy z dużym doświadczeniem i znajomością rynku energetycznego, ludzie kreatywni i pełni pasji.

 Sprzedaż realizujemy poprzez własną sieć handlową obejmującą obszar całego kraju, call center, a także sieć sprzedaży partnerskiej.

 Dzięki własnemu działowi trade możemy proponować Dużym Przedsiębiorstwom bardzo korzystną ofertę produktową z gwarancją niskiej ceny w okresie kontraktu.

 Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne i merytoryczne z zakresu optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej dla każdego obiektu.

CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

Zobacz certyfikat potwierdzający rzetelność i terminowość naszej firmy!

Napisz do nas!

  • Zaakceptuj wymagane zgody marketingowe
    •  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pulsar Energia Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym numeru telefonu oraz adresu e-mail w celach marketingowych, w tym w celu realizacji niniejszego zgłoszenia.

       Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych dotyczących Pulsar Energia Sp. z o.o. środkami komunikacji elektronicznej.

       Administratorem danych osobowych, które udostępnisz w formularzu będzie Pulsar Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-737), ul. Brzeska 2. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celach wskazanych w treści udzielonych zgód. Jestem świadomy, iż niniejsza zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta w każdej chwili, bez podania przyczyny, a także, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zgodnie z art. 32 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Wybierz interesującą Cię ofertę