Napisz do nas i oszczędzaj na energii!


Pulsar Energia Sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych osobowych znajdujących się w formularzu i są one przetwarzane m. in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania, znajdują się w polityce prywatności.

  • Zgadzam się na kontakt doradcy Pulsar Energia (pełna treść zgody)


Dlaczego Pulsar Energia?

Posiadamy koncesję na obrót energią elektryczną, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, ważną do 31.12.2027 roku. Jesteśmy jednym z najprężniej działających niezależnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce.

 Z pasją i zaangażowaniem tworzymy elastyczne produkty i dostarczamy nowoczesne rozwiązania.

 Jesteśmy stabilnym i godnym zaufania sprzedawcą energii elektrycznej, którą dostarczamy naszym Klientom z sektora małych i średnich firm oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

 Nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy z dużym doświadczeniem i znajomością rynku energetycznego, ludzie kreatywni i pełni pasji.

 Sprzedaż realizujemy poprzez własną sieć handlową obejmującą obszar całego kraju, call center,
a także sieć sprzedaży partnerskiej.

 Dzięki własnemu działowi trade możemy proponować Dużym Przedsiębiorstwom bardzo korzystną ofertę produktową z gwarancją niskiej ceny w okresie kontraktu.

 Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne i merytoryczne z zakresu optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej dla każdego obiektu.

CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

Zobacz certyfikat potwierdzający rzetelność i terminowość naszej firmy!

Wybierz interesującą Cię ofertę