Napisz do nas i oszczędzaj na energii!


Pulsar Energia Sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych osobowych znajdujących się w formularzu i są one przetwarzane m. in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania, znajdują się w polityce prywatności.

  • Zgadzam się na kontakt doradcy Pulsar Energia (pełna treść zgody)


Dołącz do programu Pulsar Energia PARTNER!

Specjalny Program Partnerski dla firm.

Prowadzisz własny biznes? Masz doświadczony zespół sprzedażowy, contact center lub sam aktywnie działasz handlowo? Poszukujesz innowacyjnego i konkurencyjnego produktu, świeżego pomysłu na rozwój i nieszablonowego podejścia do działania?

Program Pulsar Energia PARTNER to doskonała propozycja dla Ciebie i Twojej firmy.

Pulsar Energia Sp. z o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się niezależnych sprzedawców energii elektrycznej oraz instalacji fotowoltaicznych dla firm i osób fizycznych na polskim rynku. Nowatorskie rozwiązania techniczne i biznesowe oraz doświadczony i wykwalifikowany zespół profesjonalistów gwarantują, że oferowane przez spółkę produkty są konkurencyjne i atrakcyjne cenowo.

Już dziś wykorzystaj szansę, jaką dają dynamicznie rozwijające się rynki energii elektrycznej oraz odnawialnych źródeł energii w Polsce. Dołącz do Programu Pulsar Energia PARTNER i zwiększ zyski swojej firmy.

Aby poznać szczegóły współpracy skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego lub napisz bezpośrednio na adres partner@pulsarenergia.pl

  • Zaakceptuj wymagane zgody marketingowe
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pulsar Energia Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym numeru telefonu oraz adresu e-mail w celach marketingowych, w tym w celu realizacji niniejszego zgłoszenia.

      Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych dotyczących Pulsar Energia Sp. z o.o. środkami komunikacji elektronicznej.

      Administratorem danych osobowych, które udostępnisz w formularzu będzie Pulsar Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-737), ul. Brzeska 2. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celach wskazanych w treści udzielonych zgód. Jestem świadomy, iż niniejsza zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta w każdej chwili, bez podania przyczyny, a także, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zgodnie z art. 32 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Kogo szukamy?

  Doświadczonych Zespołów Sprzedażowych oraz Sprzedawców w całej Polsce,

  Agentów, którzy posiadają doświadczenie w sprzedaży produktów sektora finansowego i okołofinansowego, którzy chcą powiększyć portfel oferowanych produktów,

  Firm aktualnie zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej, które chcą zmienić warunki współpracy na bardziej korzystne,

  Specjalistów z zakresu energetyki,

  Audytorów energetycznych.

Co gwarantujemy?

Naszym Partnerom zapewniamy niezbędną wiedzę do osiągnięcia najwyższych wyników sprzedażowych:

  Wsparcie merytoryczne i pomoc na każdym etapie współpracy,

  Pomoc Specjalistów Produktowych oraz Regionalnego Kierownika Sprzedaży,

  Wsparcie systemu CRM,

  Profesjonalny pakiet szkoleń,

  Pakiet zawierający materiały szkoleniowe i marketingowe.

Twoje korzyści ze współpracy:

  Transparentne i uczciwe zasady,

  Atrakcyjny system prowizyjny,

  Brak kosztów rozpoczęcia działalności,

  Elastyczna oferta produktowa dostosowana indywidualnie dla Partnera,

  Konkurencyjne ceny energii elektrycznej i zestawów fotowoltaicznych,

  Terminowe rozliczanie i wypłaty prowizji,

  Współpraca w oparciu o umowę agencyjną,

Dołącz do najlepszych!

Wybierz interesującą Cię ofertę