Oświetlenie LED

Czy wiesz,  że posiadając tradycyjne oświetlenie w swojej firmie, płacisz ponad dwukrotnie więcej za prąd?

 

Żarówka, inaczej lampa żarowa, to włókno wolframowe, rozgrzane przepływem prądu, umieszczone w bańce wypełnionej mieszanką argonu i azotu lub próżnią. Stara dobra żarówka, skądinąd cudowny wynalazek Edisona z przed 137 laty, odchodzi obecnie do lamusa.  Na dziś,  alternatywą gwarantującą nie tylko lepszą jakość światła, ale przede wszystkim 50%  oszczędności w przedsiębiorstwie jest oświetlenie LED. Nowoczesne lampy ledowe, mocniejsze ale i bardziej efektywne energetycznie, to po prostu biała dioda elektroluminescencyjna w oprawie. Skrót LED pochodzi od „Lighting Emitting Diod”.

Projekty oświetleniowe LED

Wychodząc naprzeciw ogromnym potrzebom rynku, oferujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego oświetlenia przemysłowego LED dla firmy. Usługi świadczymy kompleksowo – od pomiarów i analiz, poprzez analizę korzyści wynikającą ze zmiany rodzaju światła, aż do pełnej realizacji kompleksowego projektu i montażu.

Przedsiębiorco, umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą!


Wyślij nam swoją obecną fakturę (opcjonalnie):

Administratorem danych osobowych jest PPE Energetyka Sp. z o.o. (adres: Business Link, ul. Aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższe zgody są dobrowolne, jednak niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.

 • Zgadzam się na kontakt doradcy PPE Energetyka (pełna treść zgody)


LED – energooszczędność, bezpieczeństwo, jakość i ekologia.

Wymiana tradycyjnego oświetlenia na LEDowe to po pierwsze gwarantowana i znaczna oszczędność dla firmy, gdyż zastosowanie tego typu oświetlenia obniża wysokość rachunków za energię elektryczną o ponad 50%! Jednak to nie koniec argumentów za zmianą. Inny, równie ważny, to fakt że obniżają się także koszty serwisowania, gdyż LED świeci 15 lat, a tradycyjna żarówka tylko rok. Wynika to także z tego, że w diodzie nie ma żadnych ruchomych części, żarników ani kruchego szkła, przez co ma większą trwałość mechaniczną i odporność na czynniki zewnętrzne.

Warto wspomnieć także o pozafinansowych korzyściach płynących z używania LED. Po pierwsze bezpieczeństwo – lampy tego typu nie zawierają rtęci, metali ciężkich i innych substancji szkodliwych dla  środowiska. Nadają się do recyclingu, więc mają ogromny wpływ na ochronę Ziemi. Ponadto są całkowicie bezpieczne i chronią nasze zdrowie, gdyż nie emitują promieniowania ultrafioletowego (UV) i podczerwonego (IR), jak też nie generują efektu stroboskopowego.

Oferujemy kompleksową usługę: 

 • inwentaryzacja i pomiary
 • analiza korzyści oraz oferta kompleksowej usługi
 • weryfikacja możliwości pozyskania białych certyfikatów na realizację inwestycji
 • określenie formy finansowania
 • projekt i montaż

Dlaczego LED?

 • GWARANTOWANE obniżenie rachunków za energię elektryczną (zużywaną na oświetlenie) – 50% TANIEJ
 • długa żywotność – 15 lat (zwykła żarówka 1 rok)
 • dobra jakość światła i duży kąt rozsyłu światła (mniejsza ilość punktów świetlnych)
 • natychmiastowy start – normalna jasność bezpośrednio po uruchomieniu
 • bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają toksycznych materiałów
 • chronią środowisko – podlegają recyclingowi

Warto zweryfikować czy dana inwestycja podlega możliwości otrzymania białych certyfikatów, czyli świadectw efektywności energetycznej.

Certyfikaty przyznawane są przez Urząd Regulacji Energetyki, za działania proefektywnościowe w przedsiębiorstwie, czyli podnoszące efektywność energetyczną przedsiębiorstwa. Wymiana oświetlenia tradycyjnego na LED jest jak najbardziej działaniem proefektywnościowym, gdyż prowadzi do znacznego „oszczędzania” energii. Dzięki systemowi białych certyfikatów i naszej pomocy, Twoja firma odzyska część środków zainwestowanych w oświetlenie przemysłowe LED.

Pozostałe usługi dla firm

Energia elektryczna jest bardzo istotna przy prowadzeniu własnej działalności.

Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy indywidualną, precyzyjnie stworzoną ofertę energii elektrycznej, dopasowaną do wielkości zużycia prądu.
Zapewniamy:

 • Audyt energetyczny w pełnym zakresie.
 • Ofertę skrojoną na miarę Twojej firmy i Twoich potrzeb.
 • Stałe ceny prądu przez cały okres umowy.
 • Atrakcyjne ceny prądu.

Na każdym etapie zmiany dostawcy zapewniamy fachową pomoc i wsparcie. Wiemy jak ważny i cenny jest czas dla ludzi prowadzących własny biznes, więc wszystkie formalności są po naszej stronie. W Pulsar Energia cenimy relację z drugim człowiekiem, więc każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Działania, które podejmujemy dają nam moc pozytywnej energii na tle innych dostawców energii elektrycznej. Podczas trwania umowy zapewniamy stałe ceny i opiekę ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników. Zmieniając sprzedawcę prądu zyskujesz – skontaktuj się nami by dowiedzieć się ile możesz oszczędzić. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Skontaktuj się z nami mailowo lub  telefonicznie. Otrzymasz najlepszą ofertę w pełni odpowiadającą potrzebom Twojej Firmy.

Przydatne dokumenty: