Energia elektryczna dla firm

Zmień dostawcę energii w swojej firmie i zacznij oszczędzać!

Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy indywidualną ofertę sprzedaży energii elektrycznej, dopasowaną do wielkości zużycia prądu i potrzebnej mocy przyłączeniowej. Niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniej taryfy , w kontekście specyfiki branży, w której przedsiębiorstwo funkcjonuje.

Na każdym etapie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, zapewniamy fachową pomoc i wsparcie.  Naszą przewagą są nie tylko konkurencyjne ceny, ale także obsługa klienta na najwyższym poziomie – z niezwykłą dbałością i rzetelnością podchodzimy do każdego przedsiębiorstwa, mając na uwadze różnorodność potrzeb, możliwości i oczekiwań. Również wszystkie formalności związane z procesem zmiany są po naszej stronie. 

Nie zapominamy o naszych klientach tuż po podpisaniu umowy – zależy nam na stałej, dobrej relacji i sprawnej współpracy, dlatego uruchomiliśmy system komunikatów elektronicznych, livechat, callpage i eBOK, czyli narzędzia gwarantujące naszym klientom sprawny i przyjazny kontakt z pracownikami administracyjnymi, służącymi fachową pomocą na wszystkich etapach współpracy.

Napisz do nas i zaoszczędź na energii!


Wyślij nam swoją obecną fakturę (opcjonalnie):
  •  Zgadzam się na kontakt doradcy Pulsar Energia (pełna treść zgody)

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług oferowanych przez Pulsar Energia Sp. z o.o., w tym na użycie podanego numeru telefonu i adresu e-mail do celu marketingu bezpośredniego.
      Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych dotyczących Pulsar Energia Sp. z o.o. środkami komunikacji elektronicznej.
      Administratorem danych osobowych, które udostępnisz w formularzu będzie Pulsar Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-737), ul. Brzeska 2. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celach wskazanych w treści udzielonych zgód. Jestem świadomy(a), iż niniejsza zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta w każdej chwili, bez podania przyczyny, a także, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zgodnie z art. 32 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.


W ramach oferty otrzymasz:

Gwarancja ceny

Gwarantujemy niezmienną cenę energii elektrycznej podczas trwania umowy, nawet przez 36 miesięcy! Zyskujesz stabilność i bezpieczeństwo.

Niska cena energii

Zaproponujemy atrakcyjną i stałą stawkę za energię elektryczną w taryfie, z której korzystasz w swojej firmie. Otrzymasz gwarancję wysokich oszczędności.

Elastyczna oferta

Możesz sam wybrać taryfę oraz długość kontraktu: 12, 24 lub 36 miesięcy! Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, która taryfa będzie najlepsza dla Twoich potrzeb i rocznego zużycia energii.

Przejrzysta umowa

Jasne zasady i zapisy warunków umowy, wygodne i czytelne rozliczenia oraz profesjonalne wsparcie naszych specjalistów.

e-Faktura

Dbamy o środowisko, dlatego wdrożyliśmy opcję e-Faktury. Wszystkie Twoje dokumenty rozliczeniowe, trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę elektroniczną.

Funkcjonalny e-BOK

Dzięki innowacyjnemu i funkcjonalnemu systemowi e-BOK masz ciągły dostęp do wszystkich rozliczeń, płatności oraz zgłoszeń.
Już dziś poznaj nasz E-BOK – przetestuj wersję demonstracyjną

e-Odczyt

Wiemy jak ważna jest kontrola kosztów. Dlatego umożliwiamy Ci dokonywanie rozliczeń na podstawie odczytów podawanych bezpośrednio przez  e-BOK.

Negocjacja ceny

Obniżymy cenę, jeżeli w końcowym okresie obowiązywania umowy inny sprzedawca przedstawi Ci ofertę bardziej atrakcyjną cenowo.

Optymalizacja kosztów dystrybucji energii elektrycznej

Podczas zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, oprócz szczegółowej analizy i wyboru najkorzystniejszej oferty sprzedaży, bardzo ważne jest odpowiednie dobranie parametrów dystrybucji. Opłaty dystrybucyjne stanowią między 40% a 60% wartości faktury za energię elektryczną!

Optymalizacja kosztów przesyłowych to odpowiednie dopasowanie takich parametrów jak: taryfa i moc umowna. Warunki przyłączeniowe określa odpowiedni Operator Systemu Dystrybucyjnego, a ich niespełnienie może zaskutkować dodatkowymi opłatami, np. za ponadumowny pobór energii biernej.

Skontaktuj się z naszym doradcą, prześlij faktury za sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej
i sprawdź ile dodatkowo możesz zyskać, wybierając ofertę Pulsar Energia.

Wybierz interesującą Cię ofertę