Energia elektryczna dla firm

Zmień dostawcę energii w swojej firmie i zacznij oszczędzać!

Energia elektryczna jest bardzo istotna przy prowadzeniu własnej działalności.

Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy indywidualną, precyzyjnie stworzoną ofertę sprzedaży energii elektrycznej, dopasowaną do wielkości zużycia prądu, a także specyfiki branży, w której funkcjonuje.

Na każdym etapie zmiany dostawcy zapewniamy fachową pomoc i wsparcie. Wiemy jak ważny i cenny jest czas dla ludzi prowadzących własny biznes, więc wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy energii są po naszej stronie. W Pulsar Energia cenimy relację z drugim człowiekiem, więc każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Działania, które podejmujemy dają nam moc pozytywnej energii na tle innych dostawców energii elektrycznej.

Podczas trwania umowy zapewniamy stałe ceny i opiekę ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników. Zmieniając sprzedawcę prądu zyskujesz – skontaktuj się nami by dowiedzieć się ile możesz oszczędzić. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

W ramach oferty otrzymasz:

Gwarancję ceny

Gwarantujemy niezmienną cenę energii elektrycznej podczas trwania umowy, nawet przez 36 miesięcy! Zyskujesz stabilność i bezpieczeństwo.

Niską cenę energii

Zaproponujemy Tobie atrakcyjną i stałą stawkę za energię elektryczną w taryfie, z której korzystasz w swojej firmie. Otrzymujesz gwarancję wysokich oszczędności.

Elastyczną ofertę

Możesz swobodnie wybrać odpowiedni rodzaj taryfy oraz długość kontraktu: 12, 24 lub 36 miesięcy! Nasi doradcy dopasują odpowiednią taryfę oraz cenę do Twojego zużycia.

Przejrzyste warunki umów

Jasne zasady i zapisy warunków umowy, wygodne i czytelne rozliczenia oraz profesjonalne wsparcie naszych specjalistów.

e-Fakturę

Z dbałości o środowisko wdrożyliśmy rozwiązanie umożliwiające korzystanie z bezpiecznej e-Faktury. Wszystkie Twoje dokumenty rozliczeniowe trafią bezpośrednio na wskazaną w umowie skrzynkę elektroniczną.

Funkcjonalny e-BOK

Dzięki innowacyjnemu i funkcjonalnemu systemowi e-BOK masz ciągły dostęp do wszystkich swoich rozliczeń, płatności oraz zgłoszeń.
Już dziś poznaj nasz E-BOK – przetestuj wersję demonstracyjną

e-Odczyt

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest kontrola kosztów. Umożliwiliśmy w tym celu funkcjonalność dokonywania rozliczeń na podstawie odczytów podawanych bezpośrednio przez Ciebie za pośrednictwem e-BOK.

Opcję obniżenia ceny

Otrzymasz możliwość obniżki ceny, jeżeli w końcowym okresie obowiązywania umowy inny sprzedawca przedstawi Tobie ofertę bardziej atrakcyjną cenowo.

Optymalizacja kosztów przesyłowych energii elektrycznej

Podczas zmiany dostawcy energii elektrycznej, oprócz szczegółowej analizy i wyboru najkorzystniejszej oferty sprzedaży, negocjacji stawek oraz określenia okresu trwania umowy, ważnym elementem procesu optymalizacji kosztów energii elektrycznej jest również odpowiednie dobranie parametrów dystrybucyjnych. Opłaty dystrybucyjne stanowią między 40% a 60% kwoty faktury za energię elektryczną.

Metodą na ich ograniczenie jest dopasowanie do potrzeb przedsiębiorstwa: taryfy dystrybucyjnej, mocy umownej oraz poboru energii biernej. Za nieodpowiednio dobrane parametry dystrybucyjne Operator Sieci Dystrybucyjnej pobiera dodatkowe opłaty za ponadumowny pobór energii biernej oraz kary za przekroczenie mocy umownej.

Skontaktuj się z naszym doradcą, prześlij swoje faktury za sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej i sprawdź ile dodatkowo możesz zyskać wybierając ofertę Pulsar Energia.

Napisz do nas i oszczędzaj na energii!


Wyślij nam swoją obecną fakturę (opcjonalnie):
  • Zgadzam się na kontakt doradcy Pulsar Energia (pełna treść zgody)
    •  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług oferowanych przez Pulsar Energia Sp. z o.o., w tym na użycie podanego numeru telefonu i adresu e-mail do celu marketingu bezpośredniego. Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych dotyczących Pulsar Energia Sp. z o.o. środkami komunikacji elektronicznej. Administratorem danych osobowych, które udostępnisz w formularzu będzie Pulsar Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-737), ul. Brzeska 2. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celach wskazanych w treści udzielonych zgód. Jestem świadomy(a), iż niniejsza zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta w każdej chwili, bez podania przyczyny, a także, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zgodnie z art. 32 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.


Wybierz interesującą Cię ofertę

Szybka oferta dla Ciebie!