Oferta dla biznesu

Realne oszczędności dla Twojego biznesu! Sprawdź polecane produkty dla firm

Oferta sprzedaży energii elektrycznej

Zwiększ kontrolę nad wydatkami na energię elektryczną w swojej firmie. Zmień sprzedawcę na PPE Energetyka i wybierz ofertę ze stałą ceną oraz niską stawką za energię elektryczną w całym okresie umowy!

Kompensacja mocy biernej

Wymierne korzyści dla twojego przedsiębiorstwa dzięki ograniczeniu dodatkowych opłat za ponadumowny pobór energii biernej. Sprawdź ile oszczędności zyskasz dzięki inwestycji w baterie kondensatorów.

Zmień grupę taryfową z C na B i optymalizuj wydatki w firmie

Własna stacja trafo to idealne rozwiązanie dla odbiorców posiadających układ pomiarowy w grupie taryfowej C2x, gdyż to oni zyskają najwięcej po przejściu na taryfę B2x.

Obowiązkowy audyt energetyczny przedsiębiorstw

Obowiązek wykonania audytu energetycznego lub zlecenia jego przeprowadzenia spoczywa na każdym dużym przedsiębiorstwie zatrudniającym co najmniej 250 pracowników.

Zwolnienie z akcyzy za energię elektryczną

Chcesz skorzystać ze zwolnienia, ale nie wiesz od czego zacząć? Podmioty spełniające określone kryteria mogą zaoszczędzić 20 zł na każdej MWh energii elektrycznej

Obowiązkowy audyt energetyczny przedsiębiorstw

Obowiązek wykonania audytu energetycznego lub zlecenia jego przeprowadzenia spoczywa na każdym dużym przedsiębiorstwie zatrudniającym co najmniej 250 pracowników.

Fotowoltaika dla firm

Zyskaj bezpieczeństwo energetyczne i uniezależnij się od podwyżek cen energii dzięki inwestycji we własną elektrownię słoneczną. Szybki zwrot z inwestycji, darmowy audyt, projekt i montaż. Skorzystaj z naszej oferty leasingowej!

Zwrot z akcyzy za energię elektryczną

Optymalizuj koszty przedsiębiorstwa – skorzystaj z ulg i odzyskaj pieniądze. Sprawdź czy Twoje przedsiębiorstwo może ubiegać się o zwrot części akcyzy od energii elektrycznej zapłaconej w 2017 r.

Modernizacja układów pomiarowych do TPA

Chcesz mniej płacić za energię elektryczną, ale nie wiesz co zrobić? Sprawdź nasze wskazówki, zmień układ pomiarowy i korzystaj z wolnego rynku.

Wymiana tradycyjnego oświetlenia na LED’owe

Czy wiesz, że posiadając tradycyjne oświetlenie w swojej firmie, płacisz ponad dwukrotnie więcej za prąd? Optymalizuj koszty przedsiębiorstwa. LED – energooszczędność, bezpieczeństwo, jakość i ekologia.

Każdego dnia dajemy dobrą energię! Sprawdź promowane oferty specjalne dla domu.

Duża rodzina – duże oszczędności!

Gdy najważniejsze dla Ciebie jest bezpieczeństwo Twojej Rodziny. Specjalna oferta na energię elektryczną dla domu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Energia dla Seniora!

Gdy szukasz dobrej energii do działania. Zmień sprzedawcę prądu i zasilaj swój dom tańszą energią od Pulsar. Skorzystaj z dedykowanej oferty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Rabat 50% na prąd przez 6 miesięcy!

Gdy aktywnie korzystasz z energii elektrycznej o różnych porach dnia. Odbierz 50% rabatu na prąd przez 6 miesięcy! Oferta promocyjna z gwarancją ceny przez 3 lata.

1 grosz za 1 MWh energii elektrycznej!

Gdy szukasz taniej oferty z gwarancją ceny oraz super niską stawką za prąd w godzinach wieczornych. Korzystaj z prądu wieczorami za grosze do końca kwietnia 2018!

Napisz do nas i zaoszczędź na energii!


Wyślij nam swoją obecną fakturę (opcjonalnie):

Administratorem danych osobowych jest PPE Energetyka Sp. z o.o. (adres: Business Link, ul. Aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższe zgody są dobrowolne, jednak niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.

  • Zgadzam się na kontakt doradcy PPE Energetyka (pełna treść zgody)


Wybierz interesującą Cię ofertę

Tania energia elektryczna dla firm

Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy indywidualną, precyzyjnie stworzoną ofertę energii elektrycznej, dopasowaną do wielkości zużycia prądu.
Zapewniamy:

  • Audyt energetyczny w pełnym zakresie.
  • Ofertę skrojoną na miarę Twojej firmy i Twoich potrzeb.
  • Stałe ceny prądu przez cały okres umowy.
  • Atrakcyjne ceny prądu.
  • Przejrzyste warunki umów.

Na każdym etapie zmiany dostawcy zapewniamy fachową pomoc i wsparcie. Wiemy jak ważny i cenny jest czas dla ludzi prowadzących własny biznes, więc wszystkie formalności są po naszej stronie. W PPE Energetyka cenimy relację z drugim człowiekiem, więc każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Działania, które podejmujemy dają nam moc pozytywnej energii na tle innych dostawców energii elektrycznej. Podczas trwania umowy zapewniamy stałe ceny i opiekę ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników. Zmieniając sprzedawcę prądu zyskujesz – skontaktuj się nami by dowiedzieć się ile możesz oszczędzić. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Skontaktuj się z nami mailowo lub  telefonicznie. Otrzymasz najlepszą ofertę w pełni odpowiadającą potrzebom Twojej Firmy.

Przydatne dokumenty:

Wzór Umowy Sprzedaży Energii Elektrycznej
Ogólne Warunki Umowy Sprzedaży Energii Elektrycznej
Obowiązek Informacyjny - Zakres przetwarzania danych
Wzór Umowy Kompleksowej Sprzedaży Paliwa Gazowego dla Biznesu
Ogólne Warunki Umowy Kompleksowej Sprzedaży Paliwa Gazowego dla Biznesu
Cennik Sprzedawcy - Paliwo Gazowe