Oferta dla biznesu

Realne oszczędności dla Twojego biznesu! Sprawdź polecane produkty dla firm

Oferta sprzedaży energii elektrycznej

Zwiększ kontrolę nad wydatkami na energię elektryczną w swojej firmie. Zmień sprzedawcę na Pulsar Energia i wybierz ofertę z Gwarancją stałej ceny oraz niskiej stawki za energię elektryczną w całym okresie umowy!

Kompensacja mocy biernej

Wymierne korzyści dla twojego przedsiębiorstwa dzięki ograniczeniu dodatkowych opłat za ponadumowny pobór energii biernej. Sprawdź ile oszczędności zyskasz dzięki inwestycji w baterie kondensatorów.

Zmień grupę taryfową z C na B i optymalizuj wydatki w firmie

Własna stacja trafo to idealne rozwiązanie dla odbiorców posiadających układ pomiarowy w grupie taryfowej C2x, gdyż to oni zyskają najwięcej po przejściu na taryfę B2x.

Obowiązkowy audyt energetyczny przedsiębiorstw

Obowiązek wykonania audytu energetycznego lub zlecenia jego przeprowadzenia spoczywa na każdym dużym przedsiębiorstwie zatrudniającym co najmniej 250 pracowników.

Zwolnienie z akcyzy za energię elektryczną

Chcesz skorzystać ze zwolnienia, ale nie wiesz od czego zacząć? Podmioty spełniające określone kryteria mogą zaoszczędzić 20 zł na każdej MWh energii elektrycznej

Obowiązkowy audyt energetyczny przedsiębiorstw

Obowiązek wykonania audytu energetycznego lub zlecenia jego przeprowadzenia spoczywa na każdym dużym przedsiębiorstwie zatrudniającym co najmniej 250 pracowników.

Fotowoltaika dla firm

Zyskaj bezpieczeństwo energetyczne dzięki inwestycji w mikroelektrownię słoneczną. Szybki zwrot z inwestycji, darmowy audyt, projekt i montaż. Dogodne formy finansowania – leasing, kredyt i dotacje.

Zwrot z akcyzy za energię elektryczną

Optymalizuj koszty przedsiębiorstwa – skorzystaj z ulg i odzyskaj pieniądze. Sprawdź czy Twoje przedsiębiorstwo może ubiegać się o zwrot części akcyzy od energii elektrycznej zapłaconej w 2016 r.

Modernizacja układów pomiarowych do TPA

Chcesz mniej płacić za energię elektryczną, ale nie wiesz co zrobić? Sprawdź nasze wskazówki, zmień układ pomiarowy i korzystaj z wolnego rynku.

Wymiana tradycyjnego oświetlenia na LED’owe

Czy wiesz, że posiadając tradycyjne oświetlenie w swojej firmie, płacisz ponad dwukrotnie więcej za prąd? Optymalizuj koszty przedsiębiorstwa. LED – energooszczędność, bezpieczeństwo, jakość i ekologia.

Każdego dnia dajemy dobrą energię! Sprawdź promowane oferty specjalne dla domu.

Duża rodzina – duże oszczędności!

Gdy najważniejsze dla Ciebie jest bezpieczeństwo Twojej Rodziny. Specjalna oferta na energię elektryczną dla domu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Energia dla Seniora!

Gdy szukasz dobrej energii do działania. Zmień sprzedawcę prądu i zasilaj swój dom tańszą energią od Pulsar. Skorzystaj z dedykowanej oferty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Rabat 50% na prąd przez 6 miesięcy!

Gdy aktywnie korzystasz z energii elektrycznej o różnych porach dnia. Odbierz 50% rabatu na prąd przez 6 miesięcy! Oferta promocyjna z gwarancją ceny przez 3 lata.

1 grosz za 1 MWh energii elektrycznej!

Gdy szukasz taniej oferty z gwarancją ceny oraz super niską stawką za prąd w godzinach wieczornych. Korzystaj z prądu wieczorami za grosze do końca kwietnia 2018!

Napisz do nas i zaoszczędź na energii!


Wyślij nam swoją obecną fakturę (opcjonalnie):
 •  Zgadzam się na kontakt doradcy Pulsar Energia (pełna treść zgody)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług oferowanych przez Pulsar Energia Sp. z o.o., w tym na użycie podanego numeru telefonu i adresu e-mail do celu marketingu bezpośredniego.
   Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych dotyczących Pulsar Energia Sp. z o.o. środkami komunikacji elektronicznej.
   Administratorem danych osobowych, które udostępnisz w formularzu będzie Pulsar Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-737), ul. Brzeska 2. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celach wskazanych w treści udzielonych zgód. Jestem świadomy(a), iż niniejsza zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta w każdej chwili, bez podania przyczyny, a także, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zgodnie z art. 32 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.


Wybierz interesującą Cię ofertę

Tania energia elektryczna dla firm

Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy indywidualną, precyzyjnie stworzoną ofertę energii elektrycznej, dopasowaną do wielkości zużycia prądu.
Zapewniamy:

 • Audyt energetyczny w pełnym zakresie.
 • Ofertę skrojoną na miarę Twojej firmy i Twoich potrzeb.
 • Stałe ceny prądu przez cały okres umowy.
 • Atrakcyjne ceny prądu.
 • Przejrzyste warunki umów.

Na każdym etapie zmiany dostawcy zapewniamy fachową pomoc i wsparcie. Wiemy jak ważny i cenny jest czas dla ludzi prowadzących własny biznes, więc wszystkie formalności są po naszej stronie. W Pulsar Energia cenimy relację z drugim człowiekiem, więc każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Działania, które podejmujemy dają nam moc pozytywnej energii na tle innych dostawców energii elektrycznej. Podczas trwania umowy zapewniamy stałe ceny i opiekę ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników. Zmieniając sprzedawcę prądu zyskujesz – skontaktuj się nami by dowiedzieć się ile możesz oszczędzić. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Skontaktuj się z nami mailowo lub  telefonicznie. Otrzymasz najlepszą ofertę w pełni odpowiadającą potrzebom Twojej Firmy.

Przydatne dokumenty:

Cennik Sprzedawcy
Ogólne Warunki Umowy Sprzedaży Energii Elektrycznej
Wzór Umowy Sprzedaży Energii Elektrycznej