Tańszy prąd dla Seniorów z Ogólnopolską Kartą Seniora

Wybierz najlepszy wariant oferty dla Seniora

BEZPIECZNY SENIOR

Specjalna oferta dla Seniorów korzystających z prądu w taryfie całodobowej G11 oraz dwustrefowej G12w (tańsza energia w weekendy oraz w godzinach nocnych). Możliwość zawarcia umowy na okres 24 lub 36 miesięcy. Oferta z gwarancją niezmienności cen energii elektrycznej i stawek opłat za obsługę handlową w całym okresie umowy.

OSZCZĘDNY SENIOR

Rabat w wysokości 4% od cen za energię elektryczną i opłat za obsługę handlową ujętych w taryfie dla energii elektrycznej sprzedawcy, z usług którego korzysta aktualnie Odbiorca. Specjalna oferta energii elektrycznej dla Seniorów z umową na czas nieokreślony.

Energia dla Seniora!

Energia dla Seniora

Oferta oszczędnościowa Pulsar SENIOR została przygotowana specjalnie dla Odbiorców energii elektrycznej korzystających z grup taryfowych dla gospodarstw domowych, którzy są posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora.
Wiedząc jak ważna w życiu naszych Seniorów jest energia, Pulsar Energia przygotowała specjalną ofertę w dwóch wariantach:

Bezpieczny SENIOR – to idealne rozwiązanie dla Seniorów, gwarantujące bezpieczeństwo, przejrzyste zasady i minimum formalności. Umowa terminowa z gwarancją niezmienności ceny w całym okresie umowy.

Oszczędny SENIOR – najlepsze rozwiązanie bez długoterminowego zobowiązania – z umową na czas nieokreślony. 4% RABATU od cen energii elektrycznej obecnego dostawcy prądu.

Na podstawie udzielonego Pełnomocnictwa Pulsar Energia przeprowadza proces zmiany sprzedawcy w imieniu Seniora.

Pakiet korzyści dla Seniora

Gwarancja stałej ceny

Gwarantujemy niezmienną cenę energii elektrycznej podczas trwania umowy, nawet przez 3 lata! Masz pewność, że nigdy nie przepłacisz.

Niska cena za prąd

Otrzymasz stałą, niską stawkę za energię elektryczną przez całą dobę w taryfie G11 lub nocą i w weekendy – gdy wybierzesz taryfę G12W.

Elastyczna oferta

Możesz swobodnie wybrać odpowiedni rodzaj taryfy oraz długość kontraktu: 24 lub 36 miesięcy, albo wybrać wariant z umową na czas nieokreślony!

Ochrona przed podwyżkami

Wstrzymaj podwyżki cen prądu na całą długość umowy i oszczędzaj na rachunkach

Wsparcie Opiekuna

Otrzymasz pomoc ze strony dedykowanego opiekuna we wszystkich sprawach związanych ze zmianą sprzedawcy energii oraz kwestiach dotyczących Twojej umowy.

Bliżej Ciebie

Ułatwiamy komunikację dzięki wprowadzeniu wielu udogodnień dla Klientów, m.in.: powiadomienia SMS, e-mail, e-awizo. Otrzymasz dostęp do przejrzystego i łatwego w obsłudze systemu e-BOK – będziesz mieć ciągły dostęp do wszystkich swoich rozliczeń, płatności oraz zgłoszeń, a także dostęp do najnowszych ofert i informacji, które mogą Cię zainteresować.

e-Odczyt

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest kontrola kosztów. Umożliwiliśmy w tym celu funkcjonalność dokonywania rozliczeń na podstawie odczytów podawanych bezpośrednio przez Ciebie za pośrednictwem e-BOK.

Bezpieczna zmiana

Proces zmiany sprzedawcy załatwimy za Ciebie. Zmiana dostawcy energii elektrycznej nie powoduje przerwy w dostawie prądu, nie wymaga wymiany licznika ani instalacji elektrycznej. Nie ponosisz również żadnych kosztów związanych ze zmianą.

e-Faktura

Z dbałości o środowisko wdrożyliśmy rozwiązanie umożliwiające korzystanie z bezpiecznej e-Faktury. Wszystkie Twoje dokumenty rozliczeniowe trafią bezpośrednio na wskazaną w umowie skrzynkę elektroniczną.

Nowoczesny e-BOK

Dzięki innowacyjnemu i funkcjonalnemu systemowi e-BOK masz ciągły dostęp do wszystkich swoich rozliczeń, płatności oraz zgłoszeń, a także dostęp do najnowszych ofert i informacji, które mogą Cię zainteresować.

e-Odczyt

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest kontrola kosztów. Umożliwiliśmy w tym celu funkcjonalność dokonywania rozliczeń na podstawie odczytów podawanych bezpośrednio przez Ciebie za pośrednictwem e-BOK.

Wsparcie Opiekuna

Otrzymasz pomoc ze strony dedykowanego opiekuna we wszystkich sprawach związanych ze zmianą sprzedawcy energii oraz kwestiach dotyczących Twojej umowy.

To jeszcze nie wszystko co zyskasz, wybierając ofertę Pulsar SENIOR!

Weź udział w „Misji Oszczędzanie przez polecanie”
i odbierz 50 zł na opłacenie rachunków za prąd!
Wystarczy, że polecisz jedną z ofert Galileo znajomemu, rodzinie, przyjacielowi bądź sąsiadowi, który dzięki Tobie zmieni sprzedawcę energii elektrycznej na Pulsar Energia, a zyskasz 50 zł oszczędności w formie rabatu na fakturze za energię elektryczną.
Osoba, którą polecisz również otrzyma 50 zł RABATU – NA START.

Ważne! Rabaty sumują się, a liczba osób, które możesz polecić w ramach „Misji Oszczędzanie” jest nieograniczona.

Jak skorzystać z oferty i jak wygląda zmiana sprzedawcy prądu?

Wystarczy skontaktować się z naszą infolinią pod numerem 22 299 29 87 i zapytać o Zniżkę dla Seniorów posiadających Ogólnopolską Kartę Seniora lub wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz Doradca Klienta oddzwoni do Ciebie i przedstawi szczegóły oferty.

Przygotowaną umowę oraz niezbędne pełnomocnictwo prześlemy kurierem pod wskazany adres. Gdy otrzymamy od Ciebie podpisaną umowę rozpoczniemy proces zmiany sprzedawcy. O dacie rozpoczęcia sprzedaży energii elektrycznej do Twojego domu poinformujemy Cię w komunikatach SMS lub mailowym.

Napisz do nas i oszczędzaj na energii!


Administratorem danych osobowych jest Pulsar Energia Sp. z o.o. (adres: ul. Brzeska 2, 03-737 Warszawa). Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższe zgody są dobrowolne, jednak niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.

  • Zgadzam się na kontakt doradcy Pulsar Energia (pełna treść zgody)


Szczegóły oferty Pulsar SENIOR

Wariant I – Bezpieczny Senior
grupa taryfowa i czas trwania umowy
ceny energii elektrycznej za kWh
opłata za obsługę handlową za ppe/m-c
strefa I strefa II z e-fakturą z fakturą papierową
brutto brutto brutto brutto
G11 24 miesiące 0,331 zł 2,45 zł 6,13 zł
36 miesięcy 0,331 zł 1,22 zł 4,90 zł
G12w 24 miesiące 0,355 zł 0,282 zł 6,14 zł 9,82 zł
36 miesięcy 0,355 zł 0,282 zł 4,91 zł 8,59 zł

Warunki obowiązują od dnia 17 kwietnia 2018 do 31 grudnia 2018 roku.

Wybierz interesującą Cię ofertę

Przydatne dokumenty:

Regulamin oferty promocyjnej Pulsar SENIOR - Ogólnopolska Karta Seniora
Zbiór praw konsumenta energii elektrycznej
Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy

Pobierz Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży energii elektrycznej zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa

Sprawdź inne promowane produkty energii elektrycznej dla domu