Tańszy prąd dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Wybierz najlepszy wariant oferty dla Twojej Rodziny

BEZPIECZNA RODZINA

Specjalna oferta dla dużych rodzin korzystających w swoim domu z taryfy całodobowej G11 oraz dwustrefowej G12w (tańsza energia w weekendy oraz w godzinach nocnych). Możliwość zawarcia umowy na okres 24, 36 lub 48 miesięcy. Sprzedawca udziela Odbiorcy gwarancji niezmienności cen energii elektrycznej i stawek opłat za obsługę handlową w całym okresie umowy.

OSZCZĘDNA RODZINA

Rabat w wysokości 4% od cen za energię elektryczną i opłat za obsługę handlową ujętych w taryfie dla energii elektrycznej sprzedawcy, z usług którego korzysta aktualnie Odbiorca. Specjalna oferta energii elektrycznej z umową bezterminową dla dużych rodzin, które cenią sobie komfort, niezależność oraz potrzebują dodatkowych realnych oszczędności w domowym budżecie.

Duża Rodzina – duże oszczędności!

karta_duzej_rodziny_pulsar_energia

Dla kogo?

Oferta oszczędnościowa Pulsar RODZINA została przygotowana specjalnie dla Odbiorców energii elektrycznej korzystających z grup taryfowych G (dla gospodarstw domowych), którzy są posiadaczami Karty Dużej Rodziny.
Odpowiadając na potrzeby polskich rodzin, w których życie tętni nieustannie od rana do wieczora, w dni robocze oraz w weekendy, Pulsar Energia przygotowała dedykowaną ofertę w dwóch wariantach:

Bezpieczna Rodzina – to idealne rozwiązanie dla dużych rodzin, które cenią stabilność finansową, bezpieczeństwo oraz przejrzyste zasady i minimum formalności. Wybierz terminową umowę z gwarancją niezmienności ceny w całym okresie oraz niską stawkę za prąd przez cały dzień w taryfie G11 lub taryfie weekendowej G12w z tańszą energią w nocy oraz soboty i niedziele!

Oszczędna Rodzina – Wybierz ten wariant, gdy najlepsza dla Twojej dużej rodziny jest oferta bez długoterminowego zobowiązania. Zmieniasz dostawcę energii elektrycznej w swoim domu na Pulsar Energia i otrzymujesz 4% RABATU od cen, które obecnie płacisz – a dodatkowo otrzymujesz umowę na czas nieokreślony.

Pakiet korzyści dla Twojej Rodziny

Gwarancja stałej ceny

Gwarantujemy niezmienną cenę energii elektrycznej podczas trwania umowy, nawet przez 4 lata! Masz pewność, że nigdy nie przepłacisz.

Niska cena za prąd

Otrzymasz stałą, niską stawkę za energię elektryczną przez całą dobę w taryfie G11 lub nocą i w weekendy – gdy wybierzesz taryfę G12W.

Elastyczna oferta

Możesz swobodnie wybrać odpowiedni rodzaj taryfy oraz długość kontraktu: 24, 36 lub 48 miesięcy, albo wybrać wariant z umową na czas nieokreślony!

Ochrona przed podwyżkami

Wstrzymaj podwyżki cen prądu na całą długość umowy i oszczędzaj na rachunkach

e-Faktura

Z dbałości o środowisko wdrożyliśmy rozwiązanie umożliwiające korzystanie z bezpiecznej e-Faktury. Wszystkie Twoje dokumenty rozliczeniowe trafią bezpośrednio na wskazaną w umowie skrzynkę elektroniczną.

Funkcjonalny e-BOK

Dzięki innowacyjnemu i funkcjonalnemu systemowi e-BOK masz ciągły dostęp do wszystkich swoich rozliczeń, płatności oraz zgłoszeń.
Już dziś poznaj nasz E-BOK – przetestuj wersję demonstracyjną

e-Odczyt

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest kontrola kosztów. Umożliwiliśmy w tym celu funkcjonalność dokonywania rozliczeń na podstawie odczytów podawanych bezpośrednio przez Ciebie za pośrednictwem e-BOK.

Wsparcie Opiekuna

Otrzymasz pomoc ze strony dedykowanego opiekuna we wszystkich sprawach związanych ze zmianą sprzedawcy energii oraz kwestiach dotyczących Twojej umowy.

To jeszcze nie wszystko co zyskasz, wybierając ofertę Pulsar RODZINA!

Weź udział w „Misji Oszczędzanie przez polecanie”
i odbierz 50 zł na opłacenie rachunków za prąd!
Wystarczy, że polecisz jedną z ofert Galileo znajomemu, który dzięki Tobie zmieni sprzedawcę energii elektrycznej na Pulsar Energia, a zyskasz 50 zł oszczędności w formie rabatu na fakturze za energię elektryczną.
Znajomy, którego polecisz również otrzyma 50 zł RABATU – NA START.

Ważne! Rabaty sumują się, a liczba osób, które możesz polecić w ramach „Misji Oszczędzanie” jest nieograniczona.

Jak skorzystać z oferty i jak wygląda zmiana sprzedawcy prądu?

Wystarczy skontaktować się z naszą infolinią pod numerem 22 299 29 87 i zapytać o Zniżkę dla Dużych Rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny lub wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz Doradca Klienta oddzwoni do Ciebie i przedstawi szczegóły oferty.

Proces zmiany sprzedawcy załatwimy za Ciebie, bez przerw w dostawie prądu.
Zmiana sprzedawcy prądu jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Napisz do nas i oszczędzaj na energii!


  • Zgadzam się na kontakt doradcy Pulsar Energia (pełna treść zgody)
    •  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pulsar Energia Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym numeru telefonu oraz adresu e-mail w celach marketingowych, w tym w celu realizacji niniejszego zgłoszenia.

       Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych dotyczących Pulsar Energia Sp. z o.o. środkami komunikacji elektronicznej.

       Administratorem danych osobowych, które udostępnisz w formularzu będzie Pulsar Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-737), ul. Brzeska 2. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celach wskazanych w treści udzielonych zgód. Jestem świadomy, iż niniejsza zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta w każdej chwili, bez podania przyczyny, a także, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zgodnie z art. 32 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.


Szczegóły oferty Pulsar RODZINA

Wariant I – Bezpieczna Rodzina
grupa taryfowa i czas trwania umowy
ceny energii elektrycznej za kWh
opłata za obsługę handlową za ppe/m-c
strefa I strefa II z e-fakturą z fakturą papierową
brutto brutto brutto brutto
G11 24 miesiące 0,282 zł 2,45 zł 6,13 zł
36 miesięcy 0,282 zł 1,22 zł 4,90 zł
48 miesięcy 0,283 zł 1,22 zł 4,90 zł
G12w 24 miesiące 0,349 zł 0,196 zł 6,14 zł 9,82 zł
36 miesięcy 0,349 zł 0,196 zł 4,91 zł 8,59 zł
48 miesięcy 0,349 zł 0,196 zł 4,91 zł 8,59 zł

Warunki obowiązują od dnia 3 lipca 2017 do 30 września 2018 roku.

Wybierz interesującą Cię ofertę

Przydatne dokumenty:

Regulamin oferty promocyjnej Pulsar RODZINA - Karta Dużej Rodziny
Zbiór praw konsumenta energii elektrycznej
Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy

Pobierz Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży energii elektrycznej zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa

Sprawdź inne promowane produkty energii elektrycznej dla domu

Szybka oferta dla Ciebie!