Energia elektryczna dla domu

Ty też możesz płacić mniej za prąd! Sprawdź promowane oferty specjalne dla domu.

Duża rodzina – duże oszczędności!

Gdy najważniejsze dla Ciebie jest bezpieczeństwo Twojej Rodziny. Specjalna oferta na energię elektryczną dla domu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Energia dla Seniora!

Gdy szukasz dobrej energii do działania. Zmień sprzedawcę prądu i zasilaj swój dom tańszą energią od Pulsar. Skorzystaj z dedykowanej oferty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Oferta z gwarancją ceny – taryfa G11 i G12W

Gdy cenisz sobie bezpieczeństwo, oszczędność i wygodę. Gwarancja stałej ceny oraz niskiej stawki za energię elektryczną w całym okresie umowy!

Optymalna oferta dla domu!

Prąd w najniższej cenie, bez opłaty handlowej. Umowa na 36 miesięcy. Dwa warianty produktu – Taryfa jednostrefowa G11 lub weekendowa G12W.

Paczka 3MWh energii za pół ceny

Gdy aktywnie korzystasz z energii elektrycznej o różnych porach dnia. Przez pierwsze 6 miesięcy, otrzymasz w prezencie rabat 50% od ceny energii elektrycznej w taryfie G11! Rabat będziemy naliczać aż do wykorzystania 3 MWh energii!

1 grosz za 1 MWh energii elektrycznej!

Gdy szukasz taniej oferty z gwarancją ceny oraz super niską stawką za prąd w godzinach wieczornych. Korzystaj z prądu wieczorami za grosze do końca czerwca 2018!

Najlepsza taryfa dla ogrzewających domy energią elektryczną!

Pobieraj energię w stałej cenie oraz z gwarancją niskiej stawki w taryfie G12W od poniedziałku do piątku w godzinach: 22.00–6.00 oraz 13.00–15.00. Dodatkowo: wszystkie godziny sobót i niedziel.

Elastyczna oferta dla oszczędnych!

Gdy szukasz oferty dla oszczędnych! Zagwarantuj sobie bezpieczną niską cenę za prąd na cały rok w taryfach jednostrefowej i weekendowej.

Oferta bez zobowiązań!

Dwa warianty produktu dla domu. Bądź niezależny i wybierz niską cenę w taryfie jednostrefowej G11 lub dwustrefowej G12.

Najtańsza oferta w taryfie G11

Gdy najważniejsze dla Ciebie są bardzo niska cena oraz proste zasady płatności. Wybierz Program Oszczędnościowy dla domu z umową na 24 miesiące.

Duża rodzina – duże oszczędności!

Gdy najważniejsze dla Ciebie jest bezpieczeństwo Twojej Rodziny. Specjalna oferta na energię elektryczną dla domu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Energia dla Seniora!

Gdy szukasz dobrej energii do działania. Zmień sprzedawcę prądu i zasilaj swój dom tańszą energią od Pulsar. Skorzystaj z dedykowanej oferty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Tania Energia Elektryczna dla domu.

Na budżet gospodarstwa domowego ma wpływ wiele czynników, jednymi ze stałych opłat są te za energię elektryczną. Każdy szuka oszczędności: wynajdujemy liczne promocje w sklepach, czekamy na wyprzedaże, zmieniamy operatorów sieci komórkowej, kupujemy zamienniki lub produkty marki własnej różnych marketów. Natomiast warto zastanowić się nad faktem, iż energia elektryczna dla domu jest również towarem, który nabywamy. Prąd kupujemy codziennie w dużych ilościach – aby ugotować obiad, ogrzać dom, czy oświetlić pokój, a kupujemy go bez zastanowienia.

Od 2007 roku każdy Klient może wybrać najkorzystniejszego dostawcę energii elektrycznej dla domu i stać się świadomym konsumentem. Zmiana sprzedawcy prądu na PPE Energetyka jest bardzo prosta, gdyż to my zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Nasi Klienci nie odczuwają żadnych zmian, poza znaczącym obniżeniem rachunków za zużycie energii elektrycznej. Takie oszczędności mogą się bardzo opłacać i stanowić istotną ulgę dla domowego budżetu.

Połączenie wysokiej jakości usług, transparentnych warunków współpracy oraz bardzo niskiej ceny za energię elektryczną sprawiają, iż jesteśmy wiodącym i godnym zaufania dostawcą.

  • Nasza oferta skierowana jest do świadomych konsumentów, którzy chcą oszczędzić na rachunkach za energię elektryczną.
  • Zmieniając sprzedawcę prądu na PPE Energetyka zyskujesz – skontaktuj się nami by dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić.

Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna, a przez cały proces przeprowadzi Cię nasz doświadczony Opiekun Klienta.

Napisz do nas i zaoszczędź na energii!


Administratorem danych osobowych jest PPE Energetyka Sp. z o.o. (adres: Business Link, ul. Aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Dane osobowe, znajdujące się w formularzu, przetwarzane będą m.in. w celu wykonania kalkulacji oszczędności. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższe zgody są dobrowolne, jednak niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.

  • Zgadzam się na kontakt doradcy PPE Energetyka (pełna treść zgody)


W PPE Energetyka nagradzamy aktywnych. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać!
Mamy dwie misje dla Ciebie!

Polecaj tani prąd znajomym!

Jeśli jesteś Klientem PPE Energetyka zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd! Za każde skuteczne polecenie otrzymasz na kolejnej fakturze 50 zł RABATU. Osoba polecona, która podpisze z nami umowę również otrzyma dzięki Tobie 50 zł NA START!

Polecaj firmy i zacznij zarabiać!

Szukasz dodatkowej kasy? Już dziś polecaj nam Klientów biznesowych i otrzymuj pieniądze bezpośrednio na swoje konto! Za każdą firmę z Twojego polecenia, która podpisze umowę, ZAROBISZ 100 zł, 200 zł, 300 zł lub 400 zł!

W PPE Energetyka nagradzamy aktywnych. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać!
Mamy dwie misje dla Ciebie!

Przydatne dokumenty:

Szukasz najlepszej oferty dla siebie?