Tańszy prąd dla Seniora

Tańszy prąd dla Seniora

Drogi Seniorze,

Czy wiesz, że masz prawo do wyboru oraz bezpłatnej zmiany sprzedawcy energii elektrycznej w swoim domu? Spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert energii elektrycznej możesz wybrać tę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Dzięki zmianie dostawcy prądu możesz zaoszczędzić na rachunkach, a oszczędności przeznaczyć na dowolnie wybrany cel.

Zmiana dostawcy energii elektrycznej nie powoduje przerwy w dostawie prądu, nie wymaga wymiany licznika ani wymiany instalacji elektrycznej. Nie ponosisz również żadnych kosztów związanych ze zmianą.

Posiadając Ogólnopolską Kartę Seniora możesz płacić jeszcze mniej. Wystarczy skontaktować się z infolinią Pulsar Energia Sp. z o.o. pod numerem + 48 22 299 29 87 i zapytać doradcę o specjalną zniżkę na energię dla Seniorów w ramach dedykowanej oferty Pulsar SENIOR.

Wiedząc jak ważna w życiu Seniorów jest energia, Pulsar Energia przygotowała ofertę oszczędnościową na energię elektryczną dla domu w dwóch wariantach:

Wariant I – Oszczędny SENIOR

4% RABATU od cen energii elektrycznej obecnego dostawcy prądu. Najlepsze rozwiązanie bez długoterminowego zobowiązania – z umową na czas nieokreślony.

  Wariant II – Bezpieczny SENIOR

Umowa terminowa z gwarancją niezmienności ceny w całym okresie umowy. To idealne rozwiązanie dla Seniorów, gwarantujące bezpieczeństwo, przejrzyste zasady i minimum formalności.
Gwarantowane ceny energii elektrycznej brutto przy umowie na 36 miesięcy:

Taryfa całodobowa – G11 z gwarancją stałej ceny

0,282 zł z VAT/kWh – Niska stawka za energię elektryczną
1,22 zł/mc z VAT opłata za obsługę handlową

Taryfa dwustrefowa (tańsze noce i weekendy)- G12w z gwarancją stałej ceny

0,349 zł z VAT/kWh za energię elektryczną w ciągu dnia
0,196 zł z VAT/kWh za energię elektryczną w nocy i w weekendy
4,91 zł/mc z VAT opłata za obsługę handlową

Jak skorzystać z oferty i jak wygląda zmiana sprzedawcy prądu?

Zadzwoń pod numer infolinii Pulsar Energia + 48 22 299 29 87 i zapytaj o Zniżkę dla Seniorów posiadających Ogólnopolską Kartę Seniora. Doradca Klienta przedstawi szczegóły oferty, a Ty wybierzesz tę najbardziej odpowiednią do Twoich potrzeb.

Przygotowaną umowę oraz niezbędne pełnomocnictwo otrzymasz kurierem pod wskazany adres. Gdy otrzymamy od Ciebie podpisaną umowę rozpoczniemy proces zmiany sprzedawcy. O dacie rozpoczęcia sprzedaży energii elektrycznej do Twojego domu poinformujemy Cię w komunikatach SMS lub mailowym.

Pulsar Energia Sp. z o. o. – koncesjonowany i niezależny sprzedawca energii elektrycznej dla Klientów indywidualnych oraz dla sektora małych i średnich firm, przedsiębiorstw produkcyjnych, jednostek samorządu terytorialnego.

Regulamin oferty specjalnej dla Seniorów dostępny jest na stronie internetowej Pulsar Energia pod adresem /dla-domu-karta-seniora/

Add Comment